W ofercie firmy Eventide pojawiła się specjalna obudowa Pod32E przeznaczona dla eurorackowego modułu Misha, pozwalająca używać go jako desktopowego instrumentu.
Pod32E to owoc współpracy Eventide z firmą 4ms specjalizującą się w produkcji modułów Eurorack oraz akcesoriów dla nich. Wspólna propozycja bazuje na jednej z dostępnych obudów, ale została dostosowana do potrzeb modułu Misha. Dzięki zamontowaniu go w tej obudowie można używać tego modułu samodzielnie, bez potrzeby rozkładania czy wożenia ze sobą całego systemu modularnego.
POD32E to obudowa wymiarach 167.1 × 159.5 × 36 mm, której „komora montażowa” ma szerokość 32HP. Jako że Misha zajmuje nieco mniej miejsca (28HP), w komplecie znajdują się dwa panele 2HP pozwalające wypełnić tę przestrzeń. Obudowa jest wykonana z anodowanego aluminium, a wewnątrz niej umieszczono zasilacz z dwoma wielopinowymi gniazdami służącymi do podpięcia taśm (+12V max 0.7A, -12V max 0.28A, +5V max 0.2A) oraz dwoma gniazdami wyprowadzonymi na zewnątrz obudowy. Do jednego z nich należy podpiąć zewnętrzny zasilacz 15V-20VDC wymagany do pracy (np. dostępny oddzielnie uniwersalny firmy Eventide), a drugi daje możliwość łączenia z inną obudową i przekazywania jej zasilania.
W komplecie z obudową znajdują się ponadto cztery śruby M3 służące do przymocowania modułu oraz cztery gumowe „nóżki” zapobiegające ślizganiu się POD32E po biurku czy innej powierzchni, na której ją postawimy.

Więcej informacji na stronie www.eventideaudio.com.
Dystrybutorem produktów marki Eventide jest Sound Service.